Dames 01
Laatst gespeelde wedstrijddag
D01 - Kampong D1
|
1-3
|
Thuis
|
D01 - hdm D1
|
4-3
|
Uit
|
D01 - THC Hurley D1
|
1-1
|
Thuis
|
D01 - Oranje-Rood D1
|
5-1
|
Uit
|
D01 - SCHC D1
|
1-3
|
Thuis
|
D01 - Rotterdam D1
|
4-1
|
Uit
|
D01 - HC Tilburg D1
|
3-1
|
Uit
|
D01 - Amsterdam D1
|
1-2
|
Thuis
|
D01 - HGC D1
|
3-2
|
Uit
|
D01 - Oefenwedstrijd Den Bosch D1
|
Nog geen uitslag
|
Uit
|
D01 - Oefenwedstrijd HIC D1
|
Nog geen uitslag
|
Thuis
|
D01 - Reservering training tot 12 uur
|
Nog geen uitslag
|
Thuis
|
D01 - Oefenwedstrijd Bloemendaal D1
|
Nog geen uitslag
|
Uit
|
D01 - Oefenwedstrijd Bloemendaal D1
|
Nog geen uitslag
|
Uit
|
D01 - Den Bosch D1
|
0-4
|
Thuis
|
D01 - Bloemendaal D1
|
4-0
|
Thuis
|
D01 - Kampong D1
|
0-0
|
Uit
|
D01 - hdm D1
|
1-2
|
Thuis
|
D01 - THC Hurley D1
|
0-1
|
Uit
|
D01 - Oranje-Rood D1
|
3-1
|
Thuis
|
D01 - SCHC D1
|
1-2
|
Uit
|
D01 - Rotterdam D1
|
5-2
|
Thuis
|
D01 - HC Tilburg D1
|
2-1
|
Thuis
|
D01 - Amsterdam D1
|
1-3
|
Uit
|
D01 - HGC D1
|
3-2
|
Thuis
|
D01 - Den Bosch D1
|
1-5
|
Uit
|
D01 - Oefenwedstrijd HGC D1
|
Nog geen uitslag
|
Thuis
|
Aankomende speelronde
Thuis | Uit | Datum | Aanvang |
HGC D1 | Amsterdam D1 | 12-5-2024 | 14:45 |
Bloemendaal D1 | Pinoké D1 | 12-5-2024 | 14:45 |
Den Bosch D1 | Tilburg D1 | 12-5-2024 | 14:45 |
Hurley D1 | Rotterdam D1 | 12-5-2024 | 14:45 |
HDM D1 | Oranje-Rood D1 | 12-5-2024 | 14:45 |
Kampong D1 | SCHC D1 | 12-5-2024 | 14:45 |
Stand
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | Den Bosch D1 | 21 | 53 | 16 | 5 | 0 | 68 | 19 | 0 |
2 | SCHC D1 | 21 | 51 | 16 | 3 | 2 | 68 | 27 | 0 |
3 | Amsterdam D1 | 21 | 49 | 15 | 4 | 2 | 74 | 29 | 0 |
4 | Kampong D1 | 21 | 39 | 11 | 6 | 4 | 38 | 27 | 0 |
5 | Pinoké D1 | 21 | 32 | 10 | 2 | 9 | 44 | 40 | 0 |
6 | Hurley D1 | 21 | 29 | 8 | 5 | 8 | 28 | 29 | 0 |
7 | HDM D1 | 21 | 21 | 6 | 3 | 12 | 39 | 53 | 0 |
8 | HGC D1 | 21 | 21 | 6 | 3 | 12 | 28 | 42 | 0 |
9 | Oranje-Rood D1 | 21 | 21 | 6 | 3 | 12 | 35 | 65 | 0 |
10 | Rotterdam D1 | 21 | 16 | 5 | 1 | 15 | 30 | 71 | 0 |
11 | Tilburg D1 | 21 | 15 | 3 | 6 | 12 | 29 | 42 | 0 |
12 | Bloemendaal D1 | 21 | 8 | 1 | 5 | 15 | 25 | 62 | 0 |
Teamfoto
Spelers Dames 01
Ondersteuning
Functie | Naam |
Manager | Debbie Bavelaar |
Trainer/Coach | Daan Sabel |
Coach | Jisse Waasdorp |
Assistent Trainer/Coach | Kiki Collot D'Escury |
Assistent Trainer/Coach | Rolf Sanders |
Assistent Trainer/Coach | Kasper Vrolijk |
Trainer | Dennis de Graaf |
Aanvoerder | Kiki Rozemeijer |
Loop/Kracht Trainer | Henk Olk |
Fysiotherapeut | Hidde Leenstra |
Fysiotherapeut | Lotte Tiessen |
Video | Dennis de Graaf |
Verslagen
Wedstrijden
Datum | Tegenstander | Aanvang | Locatie |
12 mei | HC Bloemendaal D1 | 14:45 | uit |
Uitslagen
Thuis | Uit | Uitslag |
ZATERDAG 23 SEPTEMBER 2023 | ||
Bloemendaal D1 | SCHC D1 | (0-6)final |
HDM D1 | Hurley D1 | (1-1)final |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||
Den Bosch D1 | Pinoké D1 | (5-1)final |
Amsterdam D1 | Rotterdam D1 | (9-0)final |
HGC D1 | Tilburg D1 | (2-1)final |
Kampong D1 | Oranje-Rood D1 | (4-1)final |
ZATERDAG 30 SEPTEMBER 2023 | ||
Hurley D1 | Kampong D1 | (3-1)final |
Pinoké D1 | HGC D1 | (3-2)final |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||
Oranje-Rood D1 | Bloemendaal D1 | (2-1)final |
Rotterdam D1 | HDM D1 | (1-5)final |
Tilburg D1 | Amsterdam D1 | (2-2)final |
SCHC D1 | Den Bosch D1 | (1-1)final |
VRIJDAG 6 OKTOBER 2023 | ||
HGC D1 | SCHC D1 | (2-5)final |
Amsterdam D1 | Pinoké D1 | (3-1)scheduled |
Bloemendaal D1 | Hurley D1 | (0-3)final |
Den Bosch D1 | Oranje-Rood D1 | (3-0)final |
Tilburg D1 | Rotterdam D1 | (1-2)final |
Kampong D1 | HDM D1 | (1-2)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||
Oranje-Rood D1 | HGC D1 | (1-1)final |
Hurley D1 | Den Bosch D1 | (0-1)final |
Pinoké D1 | Tilburg D1 | (2-1)final |
SCHC D1 | Amsterdam D1 | (3-4)final |
HDM D1 | Bloemendaal D1 | (2-2)final |
Rotterdam D1 | Kampong D1 | (0-2)final |
ZATERDAG 14 OKTOBER 2023 | ||
HGC D1 | Hurley D1 | (0-0)final |
Tilburg D1 | SCHC D1 | (0-3)final |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||
Amsterdam D1 | Oranje-Rood D1 | (6-0)final |
Pinoké D1 | Rotterdam D1 | (5-2)final |
Bloemendaal D1 | Kampong D1 | (1-1)final |
Den Bosch D1 | HDM D1 | (4-2)final |
VRIJDAG 20 OKTOBER 2023 | ||
Kampong D1 | Den Bosch D1 | (0-6)final |
Oranje-Rood D1 | Tilburg D1 | (1-1)final |
Hurley D1 | Amsterdam D1 | (1-4)final |
HDM D1 | HGC D1 | (3-1)scheduled |
Rotterdam D1 | Bloemendaal D1 | (3-3)final |
SCHC D1 | Pinoké D1 | (2-1)final |
ZONDAG 22 OKTOBER 2023 | ||
Den Bosch D1 | Bloemendaal D1 | (4-1)final |
HGC D1 | Kampong D1 | (1-2)scheduled |
Amsterdam D1 | HDM D1 | (4-2)final |
Tilburg D1 | Hurley D1 | (1-2)final |
Pinoké D1 | Oranje-Rood D1 | (3-1)scheduled |
SCHC D1 | Rotterdam D1 | (5-0)final |
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023 | ||
Kampong D1 | Amsterdam D1 | (0-0)final |
Hurley D1 | Pinoké D1 | (1-0)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||
HDM D1 | Tilburg D1 | (0-2)final |
Bloemendaal D1 | HGC D1 | (2-1)final |
Rotterdam D1 | Den Bosch D1 | (1-6)final |
Oranje-Rood D1 | SCHC D1 | (0-6)final |
VRIJDAG 3 NOVEMBER 2023 | ||
Oranje-Rood D1 | Rotterdam D1 | (4-2)final |
HGC D1 | Den Bosch D1 | (0-4)final |
Pinoké D1 | HDM D1 | (1-2)final |
SCHC D1 | Hurley D1 | (2-0)final |
Tilburg D1 | Kampong D1 | (1-1)scheduled |
Amsterdam D1 | Bloemendaal D1 | (4-0)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||
Kampong D1 | Pinoké D1 | (0-0)final |
Bloemendaal D1 | Tilburg D1 | (1-3)final |
Hurley D1 | Oranje-Rood D1 | (3-0)final |
HDM D1 | SCHC D1 | (2-3)final |
Den Bosch D1 | Amsterdam D1 | (2-1)final |
HGC D1 | Rotterdam D1 | (3-2)final |
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023 | ||
Tilburg D1 | Den Bosch D1 | (1-1)final |
Oranje-Rood D1 | HDM D1 | (3-2)final |
Pinoké D1 | Bloemendaal D1 | (4-0)final |
Rotterdam D1 | Hurley D1 | (1-2)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
SCHC D1 | Kampong D1 | (3-2)final |
Amsterdam D1 | HGC D1 | (2-0)final |
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023 | ||
Rotterdam D1 | Amsterdam D1 | (1-8)final |
Oranje-Rood D1 | Kampong D1 | (0-3)final |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||
Hurley D1 | HDM D1 | (3-1)final |
Tilburg D1 | HGC D1 | (0-1)final |
Pinoké D1 | Den Bosch D1 | (0-4)final |
SCHC D1 | Bloemendaal D1 | (2-1)final |
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||
Bloemendaal D1 | Oranje-Rood D1 | (3-4)final |
Amsterdam D1 | Tilburg D1 | (3-2)final |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Den Bosch D1 | SCHC D1 | (4-3)final |
Kampong D1 | Hurley D1 | (3-1)final |
HDM D1 | Rotterdam D1 | (0-1)final |
HGC D1 | Pinoké D1 | (2-3)scheduled |
DONDERDAG 14 MAART 2024 | ||
SCHC D1 | HGC D1 | (2-1)final |
Oranje-Rood D1 | Den Bosch D1 | (1-5)final |
Rotterdam D1 | Tilburg D1 | (4-1)final |
Pinoké D1 | Amsterdam D1 | (1-2)final |
Hurley D1 | Bloemendaal D1 | (1-1)final |
HDM D1 | Kampong D1 | (1-2)final |
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||
Bloemendaal D1 | HDM D1 | (2-3)final |
Den Bosch D1 | Hurley D1 | (4-1)final |
Tilburg D1 | Pinoké D1 | (1-3)final |
Kampong D1 | Rotterdam D1 | (2-0)final |
HGC D1 | Oranje-Rood D1 | (3-1)final |
Amsterdam D1 | SCHC D1 | (2-2)final |
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||
HDM D1 | Den Bosch D1 | (2-2)final |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||
Kampong D1 | Bloemendaal D1 | (3-0)final |
Oranje-Rood D1 | Amsterdam D1 | (3-4)final |
Hurley D1 | HGC D1 | (0-0)final |
Rotterdam D1 | Pinoké D1 | (1-4)final |
SCHC D1 | Tilburg D1 | (3-1)final |
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||
HGC D1 | HDM D1 | (2-1)final |
Bloemendaal D1 | Rotterdam D1 | (0-3)final |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||
Tilburg D1 | Oranje-Rood D1 | (4-3)final |
Pinoké D1 | SCHC D1 | (1-3)scheduled |
Amsterdam D1 | Hurley D1 | (1-0)final |
Den Bosch D1 | Kampong D1 | (1-1)final |
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||
Kampong D1 | HGC D1 | (2-1)scheduled |
HDM D1 | Amsterdam D1 | (2-7)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||
Bloemendaal D1 | Den Bosch D1 | (1-4)final |
Oranje-Rood D1 | Pinoké D1 | (1-5)final |
Hurley D1 | Tilburg D1 | (2-1)final |
Rotterdam D1 | SCHC D1 | (1-4)final |
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||
Den Bosch D1 | Rotterdam D1 | (2-0)final |
SCHC D1 | Oranje-Rood D1 | (2-2)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||
Tilburg D1 | HDM D1 | (1-2)final |
Pinoké D1 | Hurley D1 | (1-1)final |
HGC D1 | Bloemendaal D1 | (2-1)final |
Amsterdam D1 | Kampong D1 | (3-4)final |
ZONDAG 28 APRIL 2024 | ||
Kampong D1 | Tilburg D1 | (1-1)final |
Hurley D1 | SCHC D1 | (1-2)scheduled |
Rotterdam D1 | Oranje-Rood D1 | (2-3)final |
HDM D1 | Pinoké D1 | (3-4)final |
Bloemendaal D1 | Amsterdam D1 | (2-4)final |
Den Bosch D1 | HGC D1 | (4-1)scheduled |
ZATERDAG 4 MEI 2024 | ||
Oranje-Rood D1 | Hurley D1 | (4-2)final |
Amsterdam D1 | Den Bosch D1 | (1-1)final |
Tilburg D1 | Bloemendaal D1 | (3-3)final |
Pinoké D1 | Kampong D1 | (1-3)final |
SCHC D1 | HDM D1 | (6-1)scheduled |
Rotterdam D1 | HGC D1 | (3-2)final |