Geef je op voor de EHL Pinoké keepersclinic 10 april a.s.
Beste Pinoké Keepers,
Op 2e Paasdag – maandag 10 april a.s. – organiseren we tijdens de EHL een clinic, speciaal voor de Pinoké keepers vanaf 10 jaar t/m veteranen. Als goalie ben je van onschatbare waarde voor je team. Een paar uur extra training, van toptrainers? Dat maakt jou een nóg betere keeper. Naast de clinic krijg je er ook een EHL-ticket voor de maandag in het Wagener Stadion gratis bij!
Je wordt gecoacht door niemand minder dan Martijn Drijver en zijn trainers van de Drijver Goalie Academy. Trainen met Martijn en zijn staff staat garant voor vernieuwende, uitdagende oefeningen. Natuurlijk wordt er ook aandacht besteed aan voetenwerk, coördinatie, kracht, snelheid, reactie en wendbaarheid. Ook de keepers van dames 1, Kiki Gunneman en Roos Knijff zijn van de partij.
De opbrengst van de clinic gaat naar de jeugd breedtehockey van Pinoké.
Voor wie
Voor jeugdkeepers vanaf 10 jaar t/m Veteranen (geen mini-keepers). Goalies van alle niveaus zijn welkom. We delen de trainingsgroepjes in op niveau en leeftijd. Er is plek voor 32 keepers. Wil je meedoen, wacht dan niet te lang met inschrijven om teleurstelling te voorkomen!
Waar en wanneer:
Op Pinoké, maandag 10 april a.s. van 10.00 tot 12.00 uur.
Wat zijn de kosten:
€ 55,– per persoon, inclusief toegangskaart voor de EHL-wedstrijden van maandag 10 april in het Wagener Stadion.
Inschrijven
Kan via de link: inschrijven. Het wachtwoord voor de Pinoké keepers is per mail aan de keepers gestuurd.
Via het inschrijfformulier op de site kun je je aanmelden en maandag 10 april a.s. meetrainen! Zodra we jouw betaling hebben ontvangen, ben je automatisch ingeschreven voor de clinic en ontvang je de factuur en informatie ter bevestiging van je deelname.
Met vriendelijke groet,
Martijn Drijver
Drijver Goalie Academy
